+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
Su Soğutma Kulesi

Su soğutma kuleleri, çeşitli tesislerde kullanılarak ısınan suların, yeniden kullanılmasını sağlamak için soğutulmasına yarayan, gereksiz ısıyı sistemden uzaklaştıran sistemlerdir. Bir bakıma fabrikaların radyatörü gibi vazife görürler.
Su soğutma kuleleri optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmiş kompakt ünitelerdir. Hazır monte edilmiş olarak sevk edilen kuleler su ve elektrik bağlantısına hazır hale getirilmişlerdir. Kullanılan sac kaplama ve plastik dolgu malzemeler güvenli olarak zor kullanma şartlarına karşı dayanıklılık gösterirler. Motor ve fanlar kulenin yan taraflarına

Uygulama Alanı

* Atölyeler
* Otel ve Tatil Köyleri
* İş ve Alışveriş Merkezleri
* Klima Tesisleri
* Soğuk Hava Depoları
* Soğutma Grupları
* Plastik Enjeksiyon makinaları vs.
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri