+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
Klima Santralleri

Havalandırması olmayan kapalı mekanlarda yaşamanın çok güç olduğunu biliyoruz. Ayrıca yaşamak değil, havalandırma yapılmamış bir odanın depo olarak dahi kullanılamaz.Tesise şartlandırılmış havalandırma yapmak için klima santrallerine ihtiyaç vardır. Klima santralleri kapasitelerine biz, tip ve kalitelerine müşterilerimizin seçmesini tercih ediyoruz. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim en önemli görevimizdir. Kullanım yerine uygun olarak öne eğik sık kanatlı veya geriye eğik seyrek kanatlı tiplerde ihtiyaca göre ısı ve sese karşı poliüretan, strafor, kaya yünü veya cam yünü dolgulu sandviç tip kapaklı, alüminyum profil olarak tamamen sökülebilir şekilde imal edilir, İhtiyaca göre klima santralinde aşağıdaki hücreler bulunur.

Uygulama Alanı

Endüstri (tekstil, kimya, ilaç, matbaa vs. ve konfor (sinema, otel, hastane, lokanta, okul, büro vs.) tesislerinde, havalandırma, ısıtma, soğutma ve nemlendirme amacıyla

Hücreler

* Aspiratör hücresi
* Karışım hücresi
* Filtre hücresi
* Egzost hücresi
* Ön soğutucu hücresi
* Ön ısıtıcı hücresi
* Nemlendirme hücresi
* Son soğutma hücresi
* Son ısıtıcı hücresi
* Vantilatör hücresi
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri