+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
Tavana veya tavandaki asma tavanın içine montaj olabilen yükseklikleri ortalama 30 cm ile 65cm arası olan en boy ölçüleri ortalama 70 cm x  30 cm   ile  120 x 180 arasında değişkenlik gösteren Debi Standardı 500-5000 m­³/h arasında olan içerde 2 tip fan bulunan bu fanlardan biri egzost diğeri ise taze hava verebilen içerdeki egzost havasını dışardaki taze soğuk hava ile bir birine karıştırmadan Isı değişitici ile bir birine ısı transferi yapabilen ekonomik ve tasaruflu bir havalandırma cihazıdır. Çok soğuk illerde dış hava -10 derece havayı içerdeki egzost havası ile ısı transferi yaparak -2,5 derecelere kadar düşürebimektedir. -2,5 derece havayıda son sıstma devresinden geçirerek ortama şartlı hava olarak verilir. Filtreler takılabılır : G4 toz,Radyoaktif,Karbon filtre gibi , Klimalı Tipleri yeni nesil teknoloji ile üretilmektedir.
 
  • Dx Bataryalı - Vrv Destekli -Isıtma ,Soğutma
  • Sulu Bataryalı - Kazan Destekli - Isıtma ,Soğutma
  • Elektrikli Rezistans - Elektrik Destekli - Isıtma


Isı geri kazanım cihazları insanların yaşadığı mahallerde daha temiz ve yaşanılabilir bir ortam oluşturmasına imkan tanır.
Isı geri kazanımlı havalandırma cihazları ortamdan atılması gereken egzost havasının dış ortama atılmasının yanında iç ortamın ihtiyacı olan taze havanın aynı cihaz üzerinden yapılmasını sağlar. Isı geri kazanım cihazları havalandırma işlevi yaparken enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Taze hava ve egzost sirkülasyonu yaparken ısı yüklü atık havanın enerjisinin ham durumdaki taze havaya geçirilmesini sağlar. Isı geri kazanım cihazları elektrikli ısıtıcı, sulu batarya ve dx batarya ile entegre olarak çalışabilmektedir. Isı geri kazanım ünitelerinde standart olarak 3 hızlı radyal fanlar kullanılmaktadır. Günümüzde gittikçe ısınan iklim ve enerji girdilerinin artması enerjinin daha efektif kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir.
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri