+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
Hijyenik Tip Klimalar

Hijyenik tip klima cihazlarımız özellikle hastane sektöründe ve temiz oda uygulamalarında kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir. Geniş kullanım özelliklerine sahiptirler. hijyenik klima cihazlarımız, hijyenik klima santrali ve soğutma gurubu çözümünü tek bir cihazda toplayarak her anlamda avantaj sağlamıştır. İstenildiğinde DX ünite olarak istenildiğinde ise sulu batarya kullanım opsiyonlarına sahip olması proje çeşitliliğini de sağlamaktadır. 
 
Ameliyat odalarında anestezi sırasında açığa çıkan gazların ve diğer sebeplerden doğan kirlenmelerin taze hava ile yıkanarak giderilmesinde,
Taze hava ile ortama taşınabilecek kirlenme unsurlarının hepa öncesi yüksek kalitede filtrelenmesinde,
Üfleme ve emiş havası kontrolü ile mekanın pozitif basınçta tutulması ve bu sayede yan hacimlerden doğabilecek kirlenmelerin önüne geçilmesinde, 
Septik mekanların negatif basınçta tutulması yolu ile yan mahallere mikrobik geçişlerin engellenmesinde, 
Mekanın sıcaklık ve nem değerlerinin belli hassasiyetlerle sağlanmasında, 
Bütün bunları yaparken aynı zamanda işletme maliyetleri açısından da ekonomi sağlamasında kullanılan cihazlardır. 
Hijyenik tip klima cihazlarımızın mono blok gövde yapısı minimum girinti çıkıntı içermektedir. Bu da temizlik ve hijyen şartlarının korunması kolaylığını sağlamaktadır. İhtiyaca bağlı olarak % 100 taze hava veya karışım havası seçenekleri bulunmaktadır. % 100 taze hava uygulamalarında hijyenik yapıya uygun sudan havaya ısı geri kazanımı seçeneği bulunmaktadır. Bu özelliklerin kontrolü bir adet mikroprosesör ile yapılmakta, tüm parametre okuma ve girdileri dijital ekran üzerinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Farklı mekan şartları için birden fazla programlama imkanı ve gece çalışması için gece modu seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca istenildiğinde bina otomasyon sistemine bağlanabilme özelliği vardır. 
Debi akontrolleri frekans invertörü ve buna bağlı kontrol ve ölçüm istasyonları vasıtası ile yapılabilmektedir. %50 - %100 arasında oransal kapasite kontrolü bulunan cihazlarda istenildiğinde sıcak gaz enjeksiyon valfinin yanı sıra , elektronik expansion valfinin kullanılması ile bu kapasite kontrolü %5 ile %100 aralığında oransal olarak yapılabilmektedir. Hijyenik tip klima cihazlarımız özellikle hastane sektöründe ve temiz oda uygulamalarında kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir. Geniş kullanım özelliklerine sahiptirler. hijyenik klima cihazlarımız, hijyenik klima santrali ve soğutma gurubu çözümünü tek bir cihazda toplayarak her anlamda avantaj sağlamıştır. İstenildiğinde DX ünite olarak istenildiğinde ise sulu batarya kullanım opsiyonlarına sahip olması proje çeşitliliğini de sağlamaktadır.
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri