+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
 
Kasetli Döşeme Tipi Fancoil
 
Kasetli döşeme tipi Arçelik fancoiller kompakt tasarımı, yüksek enerji vermliliği ve sessizliği ile ön plana çıkmaktadır. Döşeme tipi fancoiller hastane, otel, avm ve kişişel alanların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşımaktadır. Kasetl döşeme tipi fancoiller 2 borulu ve 4 borulu tip ve 4 farklı kapasite ile müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Fancoillerde kullanılan motorlar 3 devirli olup, 220 volt ile çalışmaktadır. Dış gövdesi ise özel bir malzeme ile güçlendirilerek, dışarıdan gelecek darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Cihazın alt bölümünde G2 sınıfı filtreler bulunuyor.
 
Gizli Döşeme Tipi Fancoil
 
Gizli Döşeme Tipi Arçelik Fancoiler 335 m3h ile 1060 m3h debide, 2 borulu ve 4 borulu tipte ve 4 ayrı versiyonla karşımıza çıkmaktadır. İç mekanın estetik görüntüsünü ön planda tutmayı hedefleyen kullanıcılar için geliştirilen gizli döşeme tipi fancoiller 3 devirli sessiz santrifuj fan ve yüksek verimli motora sahiptir. Fancoiler 220 volt ile çalışmaktadır. Kullanımı ve montajı oldukça basittir.
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri