+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
  • Yatırımcı, müteahhit, mimar, mekanik-elektrik taahhüt firmalarının tümünün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde ilgili birimlerle koordinasyon sağlanarak iklimlendirme projesinin hazırlanması.
  • Firmaların ilk yatırım maliyeti, enerji-bakım vb. işletme giderleri ve ihtiyaç duyulan konfor şartlarının sağlanması gibi kriterlerin bütünü ele alınarak iklimlendirme sistemlerinin seçiminin yapılması, ilgili cihazların satış ve sevkiyat süreçlerinin yönetilmesi.
Bakım & Servis
  • Firmaların iklimlendirme sistemlerimi için yıllık bakım anlaşmalarının uygulama ve takip raporlamalarının yönetilmesi.
Proje ve Danışmanlık
Sistem Çözümleri & Satış
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri