+90 212 609 84 58
info@konfoterm.com
Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Mahalle
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
FAALİYET ALANLARI

Kurumsal kimliğimizin önceliği müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktır. Bu ihtiyaçları karşılarken müşterilerle sağlıklı diyalog kurup kaliteli hizmet, yüksek performans, işte verimlilik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

7/24 Arıza Servis

İşletmelerde süreklilik esastır özellikle endüstriyel tip klima soğutma sistemleri kullanan işletmelerde kesintinin hiçbir mazereti olamaz.. Bu gereklilik doğrultusunda firmamız özel anlaşma kapsamında müşterilerine resmi ve dini bayram tatilleride dahil olmak üzere 7/24 kesintisiz servis hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir. 
Kontratlı Bakım
Tesis ve Yapılarda kurulmuş olan tüm mekanik sistemlerin, uzun yıllar verimli bir şekilde ve ihtiyaç durumunda aksamadan çalışabilmesi için, periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Enerji Analiz ve Performans Testleri

Günümüzde enerji pahalı ve yönetilmesi gereken bir kriterdir.. Örneğin 350 kw elektrik gücü olan bir soğutma cihazı günde 8 saat ve yılda 365 gün çalıştığını düşünürsek 1 yıl içinde harcayacağı enerji bedeli cihazın kendi fiyatından daha yüksek olmaktadır.. Özellike ülkemiz gibi enerjide dışa bağımlı Ülkelerde enerji yönetimi önemli bir kriterdir. Enerji yönetimi ve performans analizleri koruyucu bakımın en temel amaçlarında biri olmalı ve bakım programı enerji yönetiminede destek verecek şekilde hazırlanmalıdır Firmamız bakım kapsamında enerji sarfiyatınıda analiz ederek sapma görülen noktalarda önleyici ve düzeltici tedbirler alınmasına yönelik çalışmalarda yapmaktadır

HVAC Otomasyon Çözümleri

Otomasyon sistemleri sadece endüstride değil günlük hayatımızda da yoğun olarak kullanılmaktadır.. Bu kapsamda klima ve soğutma sistemlerininde otomasyona bağlanarak uzaktan izlenmesi ve kontrol edilebilmesi oldukça yaygın bir uygulamadır. Otomasyon uygulamaları terzi usülü uygulamalar olup her sahanın ihtiyacı farklıdır ve doğru çözümü sunabilmek için öncelikle ihtiyaç doğru tespit edilmeli müşterinin kullanmayacağı gereksiz fonksiyonlar ile doldurulmuş karmaşık ve pahalı yapılardan kaçınılmalıdır. Firmamız özellikle Soğutma sistemleri otomasyonu ve optimizasyonu konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmektedir.

Yeni Cihaz Temini ve Kurulumu

Firmamız soğutma sistem temini ve kurulumu konularında da ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunma noktasında danışmanlık ve ürün temin hizmetleri de sunmaktadır.
HAKKIMIZDA
Şirketimiz , konusunda hizmet veren ve 2019 yıllarının başlarında sektörün yenilikleri esas alınarak uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen, proje ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.
ADRES
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
TELEFON
0 212 609 84 58
E-POSTA
info@konfoterm.com
Konfoterm Mühendislik Klima ve Havalandırma Sistemleri